W naszym outlecie nie mogło zabraknąć szalenie popularnej i uwielbianej marki Guess.

Historia firmy sięga roku 1981, kiedy to czterech braci Marciano postanawiają opuścić rodzime Włochy, udać się do Stanów Zjednoczonych, by podążać za własnym American Dream i zacząć produkować ubrania z przetartego jeansu, wyróżniające się odcieniem i delikatnością. To właśnie od jeansów zaczęła się przygoda w świecie mody firmy Guess. Historia jakich wiele, pełna zwrotów akcji, wzlotów i upadków skutkuje tym, że najpierw marka ubierała kobiety, później także mężczyzn, by w rezultacie wprowadzić także bardzo ciekawe kolekcje dziecięce. Asortyment rozrósł się o zegarki, gałąź Home, czyli rzeczy do użytku w domu i wiele innych.

Dziś marka Guess posiada sklepy aż na sześciu kontynentach. Marka cieszy się niesłabnącą popularnością na całym globie. Wyróżnia się ciekawymi kampaniami reklamowymi oraz wyborem nietuzinkowych modelek do swoich kampanii.

Poznaj markę Guess… od kuchni!

Historia nazwy marki Guess jest ciekawa w swej prostocie. Założyciel brandu, Georges Marciano, podczas wizyty w McDonaldzie zauważył billboard z napisem „Zgadnij, [ang. guess] która knajpa ma największe cheeseburgery”. To stało się inspiracją do wyboru nazwy dla marki odzieżowej.

Guess w outletowych cenach!

W naszym outlecie znajduje się szeroki asortyment odzieży marki Guess zarówno dla pań, jak i panów. Oferujemy spodnie, bluzy, koszulki polo, t-shirty oraz interesujące akcesoria, takie jak torebki, portfele, czapki czy plecaki. Wszystko to pod brandem marki Guess, która dokonała rzeczy niemalże niemożliwej: połączyła w swych kolekcjach francuską elegancję i amerykański luz, okraszając w to dużą dawkę nieśmiertelnej klasyki przy jednoczesnym podążaniu za najnowszymi gorącymi trendami.

Nasz outlet pokazuje, że ubrania wysokiej jakości i najlepszych marek nie muszą być zarezerwowane dla nielicznych. Wyłuskaliśmy najbardziej korzystne ceny, wybierając same perełki do naszego outletu, dlatego nie mogło w nim zabraknąć odzieży i akcesoriów firmy Guess.

Oferta matki Guess dostępna w naszym outlecie kierowana jest przede wszystkim do osób, które kochają bawić się modą, a ubranie traktują jako formę wyrażania swojej osobowości. To synonim odwagi, który przyświecał także twórcom marki u początku jej powstania. Dzięki kolekcji Guess, nasz outlet rozbłysł metalicznym błyskiem, ozdobami w stylu glamour, ćwiekami cekinami, a także wyróżnił się ciekawymi wzorami i kolorami.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl