Tommy Hilfiger

 

 

Historia firmy Tommy Hilfiger, to kolejna, która pokazuje, że odwaga i przełamanie stereotypów procentują w przyszłości. Taka też jest odzież tej marki. Bezkompromisowa, będąca ikoną w swoim środowisku, wybierana przez użytkowników na całym świecie. Markę stworzył projektant o tym samym imieniu i nazwisku. Choć u progu swojej kariery miał propozycję współpracy z największymi w świecie mody, postanowił uparcie dążyć do celu i założyć własną markę, według swojego indywidualnego pomysłu. Po latach okazało się, że ten upór się opłacił, bo dziś Tommy Hilfiger jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych brandów na świecie.

Tommy Hilfiger – ponadczasowa klasyka i sportowy luz

Czym wyróznia się odzież Tommy Hilfiger? Trójkolorowe logo jest niemalże pieczęcią na ubraniach charakteryzujących się sportową elegancją oraz połączeniem miejskiego luzu i akademickiej maniery. Urzekają przede wszystkim prostotą, wyróżniając się wysoką jakością materiału, co sprawia, że od pierwszego momentu stają się ikoną wyszukanego stylu. Ubrania Tommy Hilfiger, dostępne także w naszym outlecie, nawiązują do dyscyplin sportowych wpisujących się w uczelniane amerykańskie ramy – żeglarstwo czy tennis. Nic dziwnego, że Hilfigera jednogłośnie okrzyknięto prawdziwym królem stylu preppy, który od lat bije rekordy popularności.

Outlet dla miłośników dobrego stylu

Nasz outlet proponuje swoim klientom najwyższej klasy ubrania firmy Tommy Hilfiger: spodnie, spodenki, skarpety, koszule, bluzy, swetry, paski, plecaki, torby, kurtki, buty, czapki. W kolekcjach tej marki królują kolory widoczne w logo: biały, czerwony i granatowy. To marka dedykowana osobom, które cenią prawdziwy minimalizm podszyty luksusem.

Wysoka jakość ubrań Tommy Hilfiger idzie w parze z outletowymi cenami, które proponujemy, dlatego przełamujemy stereotypy i udowadniamy, że odzież tej marki nie musi być zarezerwowana dla wybranych. Charakterystyczne trójkolorowe logo, nawiązujące do flagi Stanów Zjednoczonych, może więc zdobić także Twoją garderobę!

Sami twórcy podkreślają, że ubrania Tommy Hilfiger mają wyróżniać się wysoką jakością i wygodą noszenia. Są wygodne, przewiewne, nie krepują ruchów. Mają być częścią Twojego dobrego samopoczucia i sprawiać, że w każdy dzień wejdziemy wygodnym krokiem.

W naszej ofercie posiadamy ubrania marki Tommy Hilfiger zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Serdecznie zapraszamy na zakupy do naszego outletu! Najkorzystniejsze ceny gwarantowane!

1 2 3 4
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl